Ihlamurkuyu Mh. Malazgirt Cd. No:1A Ümraniye - İSTANBUL

Balkon Korkuluğu

Ferforje İmalatı ve Uygulama Hizmeti

Her Türlü Ferforje Projeleriniz Ufak Büyük İş Ayrımı Yapılmadan Usta İşçilik Garantisiyle Yapmaktayız Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Saygılarımızla ELA FERFORJE

Ferforje Balkon Korkuluk Modelleri

Ferforje, demirin yüksek sıcaklıkta işlenmesiyle üretilen bir diğer adıyla dökme demir anlamına gelir. Dökülen demir, dövülerek kullanıma uygun olarak şekil verilir. Ferforje, iç ve dış mekânlarda farklı amaçlara uygun olarak kullanılır. Ferforje demir imalatının kullanım alanlarından bazıları şunlardır:

·         Ferforje balkon korkuluğu

·         Ferforje merdiven korkuluğu

·         Ferforje duvar korkuluğu

·         Ferforje sürgülü bahçe kapısı

·         Ferforje garaj kapısı

Ferforje demirin en çok kullanılan hallerinden biri de ferforje balkon korkuluk modelleri. Ela Ferforje, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunan her türlü ferforje imalatı yapan bir firma olup ülke ve dünya çapında hizmet vermektedir. Ferforje balkon korkuluk modelleri için çeşitli ve kişiye özel üretimler yapılmaktadır.

Ferforje Balkon Korkuluğu Çeşitleri

Ferforje balkon korkuluk modelleri balkonlardaki güvenliği ve estetiği sağlayan bir dış mekân ürünüdür. Çocukları ve yetişkinlikleri belli yükseklikteki balkonlarda ya da pencere önlerinde emniyete alır. Ferforje demir çubuk sayısı arttırılarak, balkona has güvenlikli bir alan oluşturulur.  Ferforje balkon korkuluğunun kullanım alanlarından bazıları şunlardır:

·         Özel mülkler

·         Kafeler/restoranlar

·         İş yerleri

Ferforje balkon korkuluk modelleri konusunda çeşitlilik sunan Ela Ferforje, şık ve tasarımsal ögeleri barındıran ürünleri ile müşterilerini memnun eder. Ferforje balkon korkuluğu balkonunuzdaki hava akışını sağlayarak hem fonksiyonel hem de sağlıklı bir ortam oluşturur.  

Dileyen alıcılar için demir üstüne ahşap eklemeler ve aksesuarlar ile balkon korkuluğu çeşitliliği sunarlar. Farklı renk seçenekleri ile alıcın zevkine göre çeşitlilik gösterir. Düz balkonlar, Fransız balkonlar ya da oval balkonlarda tercih edebileceğiniz, camlı ya da camsız seçenekleri ile balkonunuza uygun tasarımlardan yararlanabilirsiniz.

Balkon Korkuluk Standartları

Ferforje balkon korkuluk modelleri kişiye özel çeşitlilik gösterebileceği gibi bazı standartları olan bir üründür. Bu standartlar, balkon korkuluğunun yüksekliği ve demir parmaklıklar arası mesafenin belirli ölçülerde olmasıdır. Yeni Modeller balkon korkuluğunun kısa olması halinde yüksek yapılarda güvenliğin azalmasına neden olur. Aynı zamanda, demir parmaklıklar arası mesafenin uzak olması çocuklar başta olmak üzere, insan hayatını tehlikeye atabilecek durumlardır.

EN ’un (Europen Norm) belirlediği standartlar doğrultusunda demir parmaklıklar arası mesafe en çok 15 cm, yükseklik ise 92 cm yüksekliğinde olmalıdır. Uygun fiyat ve uzun yıllar dayanıklılık güvencesi sağlayan ferforje ürünler için Ela Ferforje firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Uygulamalarımız`dan Bazıları;
Daha Fazla Yapmış Olduğumuz Referans Çalışma Görsellerini Bizden İsteyebilirsiniz.

  • Ferforje Balkon Korkuluk Modelleri 58007421
  • Ferforje Balkon Korkuluk Modelleri ve Fiyatları 58007422
  • Yeni Ferforje Balkon Korkuluk Modelleri ve Fiyatları 58007422
  • Demir Ferforje Balkon Korkuluk Modelleri ve Fiyatları 58007422

Profesyonel ferforje uygulama hizmeti almak için bizden fiyat teklifi isteyiniz.

İletişim
WhatsApp Bize Yazın
Bizi Arayın