Ihlamurkuyu Mh. Malazgirt Cd. No:1A Ümraniye - İSTANBUL

HAKKIMIZDA

FERFORJE DEMİR İMALATI

FERFORJE DEMİR İMALATI

Ferforje demir imalatı firması olarak ferforje uygulama hizmeti ve imalat yapmaktayız. Müşterileimizin isteği doğrultusunda Balkon korkuluğu, Pencere korkuluğu, Merdiven korkuluğu, Duvar korkuluğu, Yangın merdiveni ve Çelik çatı işleri uygulama hizmeti vermekteyiz. Türkiye geneli birçok başarılı projeye imzamızı atmış bulunmaktayız. Firmamız küçük büyük iş ayrımı yapmadan tüm ferforje işlerinizi yapmaktayız.

Ferforje Uygulama

Yılların vediği birikim ve tecrübemiz ile kaynak işlerini en ince ayrıntısı ile profesyonel ustalık tecrübemizle yapmaktayız. Müşterilerimizin bize verdiği güven doğrultusunda tüm kaynak işlerimizi her zaman kaliteli uygulama ile teslim etmekteyiz. Kullanmış olduğumuz kaynak çeşitlerimiz müşterimizin isteği doğrultusunda uygulamaktayız. Başlıca kullandığımız kaynak çeşitleimiz: Gaz altı kaynak, Paslanmaz kaynak, Oksijen kaynak, TIG Kaynağı, Elektrik direnç kaynağı, Örtülü elektrot ark kaynağı kullanmaktayız.

Firmamız Türkiye geneli tüm şehirlere ve yurtdışı işlerini yapmaktadır. Her türlü demir imalatı ve ferforje uygulama işleri için bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Değerlerimiz

Önceliği müşteri memnuniyeti olan ELA FERFORJE DEMİR İMALATI sektörde kalıcı amacımız, yaptığımız imalat, uygulamalar ve ilgili hizmeti müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kalite standartlar ile hazırlamış olduğumuz sözleşmeye uygun olarak taahhüt edilen süre içerisinde kaliteli olarak teslim edilmesidir.

WhatsApp Bize Yazın
Bizi Arayın