Ihlamurkuyu Mh. Malazgirt Cd. No:1A Ümraniye - İSTANBUL

Demir Kapı Fiyatları

Ferforje İmalatı ve Uygulama Hizmeti

Her Türlü Ferforje Projeleriniz Ufak Büyük İş Ayrımı Yapılmadan Usta İşçilik Garantisiyle Yapmaktayız Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Saygılarımızla ELA FERFORJE

Demir Kapı Fiyatları İstanbul 

Kapıların üretildiği malzemeye göre fiyatları da değişkenlik gösterebilir. Ayrıca her kapının ebatı aynı değildir. Kapılar her ev veya bahçe için ayırdıkları ölçüler aynı olmamakla beraber kapı ölçüleri de o boşlukları dolduracakları şekilde hesaplanır ve demir kapı fiyatları İstanbul ona göre değişir. 

Her demir kapının da üretildiği demir malzemesi yine aynı değildir, bazı demirler daha önce kesilir bazıları daha kalın veya her demir kapının ağırlığı aynı olmayabilir. Tüm bunlar göz önüne alınarak kapı alımında fiyatlar belirlenir. Ayrıca kapıların modelleri de birbirinden farklıdır. Otomatik, sürgülü veya raylı olan kapılar veya bu üç özelliği de kendisinde barındıran kapılar da mevcuttur. 

Demir Kapı Kullanım Alanları

Demir kapı geçmişten günümüze kadar insanlığın var oluşuyla birlikte ev veya avlulu duvar giriş çıkışlarını kapatmak için kullanılan gereçtir. İnsanların kendilerini ve eşyalarını korumak için farklı madde ve malzemelerden önce duvar yapmışlardır. Daha sonra bu duvarları birleştirip üstüne örterek de ev inşa etmişler. Daha da güvenli bir yaşam sürdürmek için yaptıkları bu evlere kapı ve pencere yapıp kalan tüm yerleri kapatmışlardır. Pencereler havalandırma ve aydınlatma için kullanılırken,  kapı giriş çıkış için kullanılmaktadır. 

Yapılan bu kapıların önceleri malzeme olarak kullanılan tahta veya plastik türü malzemeler olmuştur. Ancak daha sonraları sanayinin gelişmesiyle birlikte sac,  çelik ve demirin işlenmesine bağlı olarak bu tür malzemelerden kapılar üretilmiştir. Amaç ise insanların kendilerini koruma ve güvende hissetmesi güdüleridir. 

Demir kapı fiyatları İstanbul özellikleri ve teknik yapıları itibariyle her yerde değişkenlik gösterdiği gibi İstanbul'da da durum aynıdır. Çünkü kapıların ölçü gereği,  kullanışlılık ve teknik yapısı gereği  birbirinden farklı şekilde üretimleri yapılmaktadır. Ayrıca kapının her çeşidinde olduğu gibi demir kapılarda da model daha çok önem taşımaktadır. Çünkü insanlar evi veya bahçesiyle ve kendilerine ait tarzlarına her zaman uygun modeller seçerler. Bu yüzden insanların hayatında  tarz ve görünüş önemli bir yer edinmiştir. Demir kapı fiyatları İstnabul daha ucuz bulabilirsiniz. Bunun için birçok firma bu konuda hizmet vermektedir sizlerde  Ela Ferforje firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 

Uygulamalarımız`dan Bazıları;
Daha Fazla Yapmış Olduğumuz Referans Çalışma Görsellerini Bizden İsteyebilirsiniz.

  • Demir Kapı Fiyatları 58007421
  • Demir Kapı Fiyatları 58007422

Profesyonel ferforje uygulama hizmeti almak için bizden fiyat teklifi isteyiniz.

İletişim
WhatsApp Bize Yazın
Bizi Arayın