Ihlamurkuyu Mh. Malazgirt Cd. No:1A Ümraniye - İSTANBUL

Manuel Garaj Kapısı

Ferforje İmalatı ve Uygulama Hizmeti

Her Türlü Ferforje Projeleriniz Ufak Büyük İş Ayrımı Yapılmadan Usta İşçilik Garantisiyle Yapmaktayız Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

Fiyatlarımız m2 olarak hesaplanmaktadır özel ölçü güncel fiyat teklifi için bilgi isteyiniz.

Demir - Paslanmaz - Alüminyum ve Ahşap Kaplama Modelleri Yapmaktayız.

Saygılarımızla ELA FERFORJE

Manuel Garaj Kapısı Fiyatları 

İnsanlar var olduğundan bu yana sürekli bir korunma gereksinimi duymuş ve korunmak için kendilerince bazı yöntemler bulup geliştirmişlerdir. Bunun öncelikli sebebi doğada var olan hayvan veya tehlikeli varlıkların oluşudur. Yani insanlar kendilerini emniyete almak ve güvenle bir bölgede kalmak için duvarlar örmüşlerdir.

Daha sonra  örülen bu duvarların üst kısımlarını da malzemelerle örterek ev dediğimiz yapıyı ortaya koymuşlardır. Ancak evlerin tek odalardan oluşmadığını hepimiz bilmekteyiz ki salon, mutfak, banyo gibi kullanım alanları da gerekli olmuştur. Durum böyle olunca insanların çoğalması ve teknolojinin gelişmesiyle de evlerin ve insanların ihtiyacına göre çok çeşitli araç gereçler ortaya çıkmıştır. Bu araçlar içerisinde önemli bir yere sahip olan arabalar günümüzde hemen herkesin artık şahsi olarak kullandığı bir binek aracı haline gelmiştir.

İnsanların koruma güdüsünün olması dolayısıyla, insanlar  eşyalarını da korumaya çalışırlar. Bunun için de evlerinin alt kısmına veya yanına garaj dedikleri betondan bir yapı inşa ederler ki arabalarını koruma altına alabilsinler. Bu durumda ise yine arabanın giriş çıkış yeri olan ve arabanın geçebileceği ölçüde kapı yaptırırlar.

Bu kapıların hem hacimleri hem de kütle olarak bir insanın kaldırıp açacağı durumda malzemelerden yapılmadığı için insanlar bunları otomatik olarak veya raylı yani manuel olarak tasarlamış garaj kapıları vardır. Garaj kapılarının tahtadan olması daha ucuz fiyatla alınabilmesi, demir veya başka malzemelerden olması ise 3000 TL’den başlayıp daha da yükselebilmektedir.

Manuel Kapı Nasıl Açılır? 

Manuel garaj kapısı otomatik kapıların aksine insanların kendileri tarafından bir nevi kol gücüyle açıp kapatacakları kapı türüdür. Manuel kapıları açıp kapamak için kişinin arabadan inmesi gerekir. 

Manuel Garaj Kapısı Maliyetlerindeki Değişimler

  • Manuel garaj kapısı fiyatları değişmekle birlikte özellikleri ve üretildikleri malzemeler dolayısıyla farklılıklar gösterebilirler.
  • Manuel kapılar,  sanayilerde veya internet siteleri yardımıyla da satışları yapılmaktadır. 
  • Manuel garaj kapıları belli standartlar dâhilinde üretilirler.
  • Manuel kapılar için insanlar kendi garajlarına uygun ölçüde yaptırmak için  önceden sipariş verebilirler. 
  • Fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte genellikle her kapının kendi malzemesine göre firması tarafından belirlenmiş bir fiyatı vardır. 1000 TL' den başlayan fiyatlarla birlikte daha da artmaktadır. 
  • Sizlerde Manuel garaj kapıları hakkında bilgi almak veya satın almak düşüncesindeyseniz Ela Ferforje firmamızdan bu konuyla ilgili hizmet alabilirsiniz. 

Uygulamalarımız`dan Bazıları;
Daha Fazla Yapmış Olduğumuz Referans Çalışma Görsellerini Bizden İsteyebilirsiniz.

  • Manuel Garaj Kapısı Fiyatları No 3580074210
  • Manuel Garaj Kapısı Modeli No 4580074221

Profesyonel ferforje uygulama hizmeti almak için bizden fiyat teklifi isteyiniz.

İletişim
WhatsApp Bize Yazın
Bizi Arayın