Ihlamurkuyu Mh. Malazgirt Cd. No:1A Ümraniye - İSTANBUL

Metal Karyola İmalatı

Ferforje İmalatı ve Uygulama Hizmeti

Her Türlü Ferforje Projeleriniz Ufak Büyük İş Ayrımı Yapılmadan Usta İşçilik Garantisiyle Yapmaktayız Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

Fiyatlarımız m2 olarak hesaplanmaktadır özel ölçü güncel fiyat teklifi için bilgi isteyiniz.

Demir - Paslanmaz - Alüminyum ve Ahşap Kaplama Modelleri Yapmaktayız.

Saygılarımızla ELA FERFORJE

Metal Karyola İmalatçıları

Metal Karyola imalatı son dönem  de artmıştır. Geçmişten günümüze gelen bir akımın moda oluşu tarihi dokuların tekrar metal ile birleşmesi yeni kullanıcılar için cazip tasarımların oluşmasını sağlamıştır. Yatak oda imalatçıları özellikler metalin ince zarafetini yatak başlığında da kullanmışlardır.

  Metal Karyola imalatçıları hem kolayca taşınabilir uzun süre dayanıklı maliyeti daha düşük örnekler ortaya çıkarabilir. Kullanım kolaylıklarını maddeleştirerek müşteri için farklı seçenekler ortaya çıkabilir.

 Ferforje yatakların kullanım kolaylıklarını inceleyelim.

  • Metal yataklar uzun süre  kullanılabilir.
  • Paslansa bile önleyici ile kurtulabilirsiniz.
  • Kolaylık sağlar kolayca sökülür takılır ve taşınabilir.
  • Maliyeti düşüktür ve daha kolay oluşturulur.
  • Ferforje metal tasarımlar ince işleyerek  oluşur çok güzel dokular ortaya çıkar.

 Metal Karyola imalatçıları günümüzde eskisinden daha farklı çalışmaktadırlar. Ferforje ince işçilik gerektirmektedir. Yeni modelleri tasarım yaptırarak kendi hayal ettiğiniz yatak odasını oluşturabilirsiniz. Çift ya da tek kişi olması önemli değildir. Dekorasyon trendlerini takip eden mimarlar ferforje ile yeni tasarımlar oluşturmuşlardır. Özellikle  karyola guruplarına baktığımızda yatak tasarımlarında başlıklar çok önemli yer tutmaktadırlar.

 Yatak Başlığı Tasarımları 

 Yatak  başlıkları yatağın en önemli bölümünü oluşturur. Duvara uygulanan metal başlıklar görüntüler odanın havasını değiştirir. Saç örgü, kare ya da labirent tasarım yatak başlıkları görebilirsiniz.  Metal Karyola imalatçıları bazen demir ahşap işçiliğini bir arada kullanır. Ortama daha farklı bir hava katan oluşumlarda ahşap malzemede farkını gösterir. Ferforje demir çoğu zaman siyah olarak ortamı süsler. Beyaz siyah  demir boyasıyla farklı renkler ile yatak odasını zenginleştirir. Gri, gümüş, altın rengi pırıltıyı sevenler için daha havalı bir görüntü sağlamaktadırlar.

Genellikle ferforje yataklar modern ya da genel olma eğilimindedir. Geleneksel olan kıvrımlar düz ve kesin hatlar belirgindir. Bazen sırf geçmişe ait çizgiler kullanılır ya da karışık tasarımlar uygulanır. Klasik bir yatak odası tercihiniz var ise bu şekilde oluşturabilirsiniz.  Modern kesimleri tercih edebilirsiniz.

Metal Karyola imalatçıları çoğu demir ve çelik karışımından yapılır. Bazen romantik yatak odası hayali olan çiftler için sayvanlı yataklar kişileri sivrisineklerden korur. Görüntü olarak tüller havaya sadelik romantik bir görüntü sağlayabilir.  Metal işçilik tasarımlar ile renklendirilir.  Uzun vadeli kullanabileceğiz farklı tasarımları kurumuzdan temin edebilirsiniz.  Hayalinizdeki tasarımları ela ferforje ile taçlandırabilirsiniz.
 

Uygulamalarımız`dan Bazıları;
Daha Fazla Yapmış Olduğumuz Referans Çalışma Görsellerini Bizden İsteyebilirsiniz.

  • Metal Karyola İmalatçıları No; a83580074210
  • Metal Karyola İmalatçıları No; a94580074221

Profesyonel ferforje uygulama hizmeti almak için bizden fiyat teklifi isteyiniz.

İletişim
WhatsApp Bize Yazın
Bizi Arayın