Ihlamurkuyu Mh. Malazgirt Cd. No:1A Ümraniye - İSTANBUL

Sürgülü Bahçe Kapısı

Ferforje İmalatı ve Uygulama Hizmeti

Her Türlü Ferforje Projeleriniz Ufak Büyük İş Ayrımı Yapılmadan Usta İşçilik Garantisiyle Yapmaktayız Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Kampanyalı Fiyatları Kaçırmayın!

Fiyatlarımız m2 olarak hesaplanmaktadır özel ölçü güncel fiyat teklifi için bilgi isteyiniz.

Demir - Paslanmaz - Alüminyum ve Ahşap Kaplama Modelleri Yapmaktayız.

Saygılarımızla ELA FERFORJE

Sürgülü Bahçe Kapısı Fiyatları

Ferforje demirin iç ve dış mekânlarda farklı kullanım alanları vardır. Ferforje demir imalatı; merdiven korkuluğu, duvar korkuluğu, sürgülü bahçe kapısını ve pek çok kullanımı içerir. Sürgülü bahçe kapısı evinizin, iş yerinizin veya okulların girişinde güvenlik amaçlı hizmet vermektedir.

Hem güvenlidir hem de fonksiyoneldir. Sürgülü bahçe kapısı, raylı sistemi sayesinde, güç uygulanmadan kolaylıkla herkes tarafından kullanılabilir. Aynı zamanda otomatik seçeneği ile sensörlü ya da kumandalı olarak da kullanılmaktadır. Sürgülü bahçe kapısı fiyatları istenilen modele göre çeşitlilik gösterir.

Sürgülü Bahçe Kapılarının Kullanım Alanları

Sürgülü bahçe kapılarının pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Sürgülü bahçe kapısı fiyatları kullanımdaki farklılığa göre değişkenlik göstermektedir. Bunun sebebi kullanım alanının genişliği, istenilen uzunluğu, ağırlığı ve tasarımıdır. Uzun ömürlü ferforje sürgülü bahçe kapıları ergonomik yapılarıyla fazla yer kaplamaz ve kullanışlıdır. Sürgülü bahçe kapılarının kullanım alanlarından bazıları şunlardır:

·         Özel Mülk Sürgülü Bahçe Kapısı

·         Okul Sürgülü Bahçe Kapısı

·         Otopark Sürgülü Bahçe Kapısı

·         İş Yeri/Fabrika Sürgülü Bahçe Kapısı

·         Site Girişi Sürgülü Bahçe Kapısı

Sürgülü Bahçe Kapı Modelleri

Estetik olarak farklı seçenekleri sayesinde alıcılar, kendi tercihlerine ve kullanım alanlarına göre tercihte bulunabilirler. Dileyen kişiler daha sade ve minimal sürgülü bahçe kapı modelleri tercih ederken, dileyenler daha şatafatlı ve şık modellere yönelebilir.

Desenli ve altın yaldızlı bahçe kapıları, daha şık modeller arayan alıcılar için oldukça tercih edilen ürünlerdir. Öte yandan, daha az desen ve sadelikten yana olan alıcılar için ise daha minimal ürünler bulunmaktadır.  Kullanılan malzeme ve işçilikle bağlantılı olarak sürgülü bahçe kapısı fiyatları firmadan firmaya farklılık göstermektedir.

Otomatik Sürgülü Bahçe Kapıları

Otomatik bahçe kapıları, sürgülü bahçe kapı modellerinden biridir. Alıcılar tarafından tercih edilen bir üründür. Ürünün otomatik oluşu, uzaktan açılıp kapanma imkânı sağlayarak kullanıcılara kolaylık sağlar. Bu ürünler sensörlü ya da kumandalı olarak açılıp kapanırlar.

Özellikle, site girişlerinde kullanılan bu bahçe kapıları arabalı kişilerin arabalarından inmeden kapıdan geçişlerine imkân sağlar. Sürgülü bahçe kapısı fiyatları, ürünlerin otomatik olup olmayışına, işçiliğine ve modeline bağlı değişir. Sürgülü bahçe kapısı fiyatları için Ela Ferforje firmamızdan hizmet alabilirsiniz.
 

Uygulamalarımız`dan Bazıları;
Daha Fazla Yapmış Olduğumuz Referans Çalışma Görsellerini Bizden İsteyebilirsiniz.

  • Sürgülü Bahçe Kapısı Fiyatları No; 3a83580074210
  • Sürgülü Bahçe Kapısı Fiyatları No; 3a94580074221

Profesyonel ferforje uygulama hizmeti almak için bizden fiyat teklifi isteyiniz.

İletişim
WhatsApp Bize Yazın
Bizi Arayın